Geoblog.pl    marud    Podróże    Maroko    Przesiadka we Frankfurcie

Przesiadka we Frankfurcie

Niemcy
Niemcy, Frankfurt am Main

Z gory przepraszam za brak polskich znakow i literowki - mamy tu w Marakeszu troche inne klawiatury, a chce nadrobic wpis z wczoraj.

Jeszcze na Pomorzu zdazylismy zrobic ostatnie zakupy (ja np 2 rozne fajne buty, o czym z pewnoscia nie omieszka napisac Jola w swoim geoblogu) i zjesc pyszna fladre w sopockiej knajpie Piaskownica.

Do Frankfurtu lecialo sie bosko, choc oczywiscie troche ciasno. Wylot 21:40. Zrewidowalem wszystkie swoje przesady odnosnie RyanAir - bylo szybko, sprawnie, punktualnie, milo... no i tanio. Jednym slowem - mozna polecic (poleciec). Na miejscu bylismy przed czasem, dzieki czemu zdazylismy jeszcze wypic herbate w jednej z ostatnich otwartych knajp na lotnisku. Potem szybki nocleg na podlodze (takich jak my nurkow bylo sporo i nikomu nie przeszkadzalismy) i juz. Lot do Marakeszu poszedl jak z platka.

O tym w nastepnym wpisie, a teraz sprobuje wrzucic zdjecia.

...

Tak Strz - w trakcie - Ty lepiej spij dziewczyno, bo u Was to juz cisza nocna :D

strz
strz - 2009-09-22 21:25
nie udalo sie ze zdjeciami? czy, ze tak powiem "pierdlam w trakcie romansu"? :]

strz
strz - 2009-09-22 22:14
a z tymi butami, to ze dobry i za maly, czy dobry i za duzy i wołgle jak to sie stao? hehe

marud
Marek Rudnicki