Geoblog.pl    marud    Podróże    Wietnam, Kambodża, Tajlandia    Kroniki motocyklowe - powrot skuterowego gangu

Kroniki motocyklowe - powrot skuterowego gangu

Wietnam
Wietnam, Mũi Ne

Z cyklu "odpowiedzi na 100 pytan do..." - roznice czasowa przelknelismy bezbolesnie. Mysle, ze z powrotem bedzie gorzej... Temperatura... dzisiaj w szczytowym momencie na pewno ponad 30 stopni - i oby tak dalej!

Dzisiaj sie dzialo wakacyjnie - caly dzien na skuterach (kolo 6$/szt./dzien) dookola Mui Ne. Opalilismy sie troszke, bo kolo poludnia slonce wyszlo zza chmur i przygrzalo na calego. Bylismy akurat w okolicy wydm, wiec przez moment zrobilo sie jak na pustyni.

Jezdzilismy tak, jezdzilismy, jestesmy teraz zmeczeni i zamiast pisac postaram sie wrzucic pare zdjec, co pewnie jak zwykle bedzie trudne.

Aga nabyla tez bilety do Saigonu (4.5$/szt.) - jedziemy pojutrze rano.

Zabieram sie za zdjecia!

PS. Ze zdjec dupa, bo komputer sie buntuje - moze jutro... Na pewno jutro. Tymczasem: geo-watcher i reszto - CIERPLIWOSCI!

Dobrej nocy - u Was za jakies 6h.

m

mon
mon - 2008-02-22 15:47
a tylek mnie bolal!!! na koniec...

Kamila
Kamila  - 2008-02-22 20:58
no to kolejna dawka pytań: czy są tu jakieś ciekawe insekty? Jeśli tak to proszę, jesli to możliwe, o dokumentację fotograficzną.
Drugie pytanie z innej bajki, ale też przyroda - czy są jakieś owoce nieznane w Polsce? ściskam i ze szczególną ciekawością wyczekuje na odpowiedz dotyczącą insektów. :)

Mis Rudnis
Mis Rudnis - 2008-02-23 00:46
Hej, nadrabialem zaleglosci w czytaniu Waszego bloga i obejrzywszy zdjecia stwierdzam, ze zaczynam Wam zazdroscic :)
A, Maro, nie wiem czy czytasz te komentarze, ale dzisiaj na wykladzie z historii USA uczylem sie o kolonii Roanoke :). A Pocahontas jest postacia historyczna !! PS. Jutro przejmuje kontrole nad Pieskiem! Dzisiaj bylismy juz na dlugim spacerku, na ktorym Wasza pociecha znalazla piekna kosc...Ale wyplula na widok pelnej michy! Sciskam Wasza Fantastic Four (nomen omen a propos Roanoke)!

mon
mon - 2008-02-23 12:56
a my, kochany Misiu, bardzo zazdroscimy Tobie, ze mozesz z naszym pieskiem na dlugie spacerki chodzic ;)

marud
Marek Rudnicki