Geoblog.pl    marud    Podróże    Wietnam, Kambodża, Tajlandia    Sloniowy rajd

Sloniowy rajd

Tajlandia, Ko Chang

Dzisiaj - oprocz tradycyjnego juz wylegiwania sie pod palmami - sprobowalismy jazdy na sloniu (500B/1os./1h). Bylo fajnie, choc nasz slon byl od Agnieszko-Krzyskowego znacznie mniej spokojny i sterowny, co przyczynilo sie do paru nerwowych sytuacji. Mam za to fajne zdjecia:))).

Wyszlismy obronna reka, zwiedzilismy jeszcze sloniowa swiatynie, do ktorej trzeba bylo dojechac skuterem przez pare gorek (znowu troche nerwow, bo miejscami cholernie stromo i kreto)... Zrezygnowalismy dzisiaj natomiast z ogladania wodospadow - moze zrobimy to jutro (200b/1 os.).

Zrezygnowalem z nurkowania, chociaz potem bede pewnie zalowal... ale to caly dzien bez tych typow, ktorych ogladam ciurkiem juz od 25 dni - chyba ciezko byloby mi bez nich wytrzymac;).

O 20:00 jestesmy umowieni na kolacje, teraz siedzimy z Shiva i nadrabiamy internetowe zaleglosci.

Pozdrawiamy i dzieki za dobre wiadomosci - im wiecej dziewczyn na swiecie, tym fajniej!!!

Głos narodu
Głos narodu - 2008-03-08 22:05
Ojczyzna już czeka! Łapcie ostatnie promyki słońca i wracajcie do Nas! Smutno tu bez Was!

Kamila
Kamila - 2008-03-09 10:09
Kochani, czy Tam u Was tez jest szalenstwo Urszuli Dudziak, czy to tylko na Filipinach. Moniczko, bylysmy kiedys na lokalnym koncerice Urszuli, a teraz zobaczcie co sie dzieje w Azji!!!

marud
Marek Rudnicki