Geoblog.pl    marud    Podróże    Wietnam, Kambodża, Tajlandia    Ladowanie

Ladowanie

Wietnam
Wietnam, Hanoi

Wyladowalismy. Zdazylismy obejrzec nawet kawalek Hanoi - glownie ruchliwe ulice, brudne jezioro, pagode i mauzoleum Ho Chi Mina... Zjedlismy tez kolacje w restauracji (taki ostrozny poczatek przed jedzeniem na targach i w innych ciekawszych miejscach). Powiedzmy, ze pierwsze spotkanie z prawdziwa wietnamska kuchnia bylo... interesujace. Kazdy z nas dostal troche co innego, niz sie spodziewal - tylko niektorym udalo sie skonsumowac swoje danie.

Niezatarte wrazenie pozostawia po sobie jeszcze jedna rzecz w Hanoi - wygladajacy na kompletnie niezorganizowany ruch uliczny zdominowany przez dwuslady. Kilka filmow mozna na pewno obejrzec na YouTube. Ja jeszcze nie opanowalem wrzucania zdjec i filmikow do sieci...

Jutro ruszamy na trzydniowa wycieczke lodzia po Zatoce Spadajacego Smoka, potem od razu na poludnie - do Hue. Tam powinno byc cieplej i przyjemniej. Tu mamy 12 stopni i chociaz cieplej niz w domu, to stanowczo nam nie wystarcza.

Hmmmm... Ja tu zaraz ide spac a u Was 15:30... Trzymajcie sie. Tesknimy za Wami i psem;). Dobranoc.

stane
stane - 2008-02-13 09:02
wspaniale, że dojechaliście szczęśliwie. zazdroszczę Wam tej podróży całą sobą. pogodę i tak macie fajniejszą niż my tutaj, choć co prawda dzis jest ciepławo - 2st C. powodzenia.

maciej
maciej - 2008-03-12 05:48
Fajny Blog, wartko pisany....uwaga techniczna Zatoka Ha Long - to zatoka spadajacego smoka (lub ladujacego). Chodzi tylko o jednego smoka!

marud
marud - 2008-03-12 14:12
Dzięki - melduję, że się poprawiłem!

marud
Marek Rudnicki